EMEKLİLERE 17.500 TL EK GELİR FIRSATINI KAÇIRMAYIN! İşte Detaylar!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’deki emeklilere heyecan verici bir haber geldi! Tam 17.500 TL ek gelir fırsatı sizleri bekliyor. Ancak bu fırsatı kaçırmamak için son 3 gün uyarısını dikkate almalısınız. Başvurularınızı yaparak ek gelirinizi hemen alabilirsiniz.

Emekli maaş promosyonu kampanyalarında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Tam 12 banka, emekli maaş promosyonlarına güncelleme yaparken aynı zamanda son 3 gün uyarısını da yapıyor. 4A, 4B, 4C statülerindeki tüm emekliler, başvurularını yaparak bu ek gelirden faydalanabilirler. Bankaların sunduğu promosyon ücretleri 20.000 TL’ye kadar dayanırken, detaylar haberimizde.

Cumhurbaşkanının talimatıyla kamu bankaları emekli maaş promosyonlarına güncelleme yapmıştı. Güncel promosyonlar kamu bankalarında 8.000 TL ile 12.000 TL arasında değişiyor. Özel bankalar da bu rekabete dahil olarak promosyon rakamlarını artırıyorlar. Bazı bankalarda, ek koşullarla birlikte emekli promosyon ücretleri 20.000 TL’ye kadar çıkıyor.

Hangi banka en yüksek promosyonu veriyor derseniz, Yapı Kredi Bankası, ING Türkiye ve Akbank ön plana çıkıyor. Bu bankalar, ek koşulsuz olarak 15.000 TL promosyon sunuyorlar. Ancak ek şartları da değerlendirerek daha yüksek promosyon alabilirsiniz.

Son 3 gün uyarısına dikkat! Promosyon ödemelerinden faydalanmak için 30 Nisan’a kadar başvurularınızı tamamlamalısınız. Bu süreçte tercih ettiğiniz bankanın şubelerinden, mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın, ek şartları yerine getirerek daha yüksek promosyon desteği alabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
d_nceli
Düşünceli
EMEKLİLERE 17.500 TL EK GELİR FIRSATINI KAÇIRMAYIN! İşte Detaylar!