1. Haberler
  2. Emeklilik
  3. EMEKLİLERE FEDERASYON DESTEĞİ! İzmir’de Kurulan Emekli Federasyonu İlk Adımı Attı!

EMEKLİLERE FEDERASYON DESTEĞİ! İzmir’de Kurulan Emekli Federasyonu İlk Adımı Attı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’da gerçekleştirilen çalıştayın ardından, emeklilerin sesi daha da güçleniyor. EYT mücadelesinin liderlerinden Gönül Boran Özüpak ve arkadaşları, emeklilerin haklarını savunmak için yeni bir adım attı.

Gönül Boran Özüpak, sosyal medya platformu “X” üzerinden yayınladığı mesajla İzmir’de kurulan federasyonun müjdesini verdi.

İlk derneklerini İzmir’de kuran grup, Emekli Federasyonu’nun temellerini oluşturarak örgütlü bir mücadeleye start verdi. Özüpak, derneğin resmiyetini tamamlamanın gururunu yaşarken, “Birlikte güçlüyüz, birlikte her şeyi başarabiliriz” mesajıyla hareketin önemini vurguladı.

Federasyonun başkanı olan Sosyal Güvenlik uzmanı Dilek Ete liderliğindeki ekip, emeklilerin haklarını koruma ve çalışma hayatındaki adaletsizliklere karşı mücadele etme kararlılığını ortaya koyuyor. İzmir’de atılan bu ilk adım, diğer derneklerin de resmiyet kazanmasıyla güçlenerek devam edecek. Emeklilerin insanca yaşama ve çalışma hakları için kararlılıkla yürüyecekleri bu yolda, başarıya ulaşacaklarına olan inançları tam.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
d_nceli
Düşünceli