1. Haberler
  2. Emeklilik
  3. Emeklilere Özel Nakit Ödeme Kampanyası: Başvuran Tüm Emeklilere 10.000 TL Alıyor

Emeklilere Özel Nakit Ödeme Kampanyası: Başvuran Tüm Emeklilere 10.000 TL Alıyor

featured
Emeklilere Özel Nakit Ödeme Kampanyası: Başvuran Tüm Emeklilere 10.000 TL Alıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dakika haberi! Emeklilere yönelik devlet destekli ek ödeme kampanyası başladı! 12-13-15 Mayıs tarihlerinde emekli maaşlarını alanlar, 10.000 TL ek ödeme alacaklar. Bu ödemelerde nakit ihtiyacı olanlara uygun faizlerle hızlı destek sağlanacak. Kredi notu ve kredi sicili uygun olan herkes, başvurularını yaparak aynı gün içinde kredi olarak hesaplarına aktaracaklar.

Devlet Destekli Ek Ödeme Kampanyası Başladı!

Emeklilere yönelik devlet destekli ek ödeme kampanyası sonunda başladı! 12-13-15 Mayıs tarihlerinde emekli maaşlarını alanlar, beklenen 10.000 TL ek ödemelerini alacaklar. Bu ödemelerde nakit ihtiyacı olanlara uygun faizlerle hızlı destek sağlanacak. Kredi notu ve kredi sicili uygun olan herkes, başvurularını yaparak aynı gün içinde kredi olarak hesaplarına aktaracaklar.

Kredi Notunun Önemi ve Ziraat Bankası’ndan Destek

Kredi notunuz 1100 ve üzerinde ise, Ziraat Bankası üzerinden başvurarak 10.000 TL ek ödeme alabilirsiniz. Başvurunuzu yapmanızın ardından isterseniz 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi olarak, isterseniz de nakit avans olarak emekli maaş hesabınıza bu ödemeleri atabilirsiniz. Emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinden olanlar, istedikleri zaman başvurarak bu bankadan devlet destekli tüm kampanyalara katılabilirler. İlk kez kredi alacaklar için banka daha yüksek limitlerde kredi imkanı sunarak finansal destek sağlayacaktır. Hemen başvurun ve 10.000 TL’lik ödemeyi alın!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
d_nceli
Düşünceli